Kurumsal

Vtext, SCRIBE Yazılım İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. çatısı altında sesi metne çeviren yapay zeka ürünüdür.

Misyonumuz

Türkiye’de yazılım alanındaki deneyim ve uzmanlığını öncelikli olarak Tıp ve Hukuk alanlarında farklı çözümlerle müşteri memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket olarak, Türkiye’nin teknolojik değişimine katkı sağlayarak Dünyaya açılmaktır.

Vizyonumuz

Konuşma tanıma sistemi üzerine elde ettiği yaratıcı çözümleri, yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle, Türkiye’nin bu konudaki öncü teknoloji şirketi olmaktır.

SICRIBE, “Uluslararası standartlarda referans şirket olma” vizyonu ile müşteri ve kalite odaklı yaklaşımı ile müşterilerine proje ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Bilişim sektöründeki konumunu, teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı iş anlayışıyla korumaktadır.

Scribe’ın istenen kalitede hizmet vermesi için temel yaklaşımı; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler sunması ve her geçen gün kaliteyi artırma çabası olarak tanımlanmıştır.

  • Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak kaliteli ve yaratıcı yazılım çözümleri geliştirmek
  • Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak
  • Verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet sunmak.
  • Performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli daha iyisi için veri sağlamak.

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek temel prensibimizdir.